Gravity Maze

130003

Nový produkt

Logická hra určená pro děti od 8 let.

Více informací

685 Kč s DPH

685 Kč za 1

Více informací

Bludiště, které vám zamotá hlavu! Gravity Maze otestuje vaši prostorovou představivost, logické myšlení a schopnosti hledat řešení. Vašim cílem totiž bude postavit cestu skrz věže tak, aby jí projela kulička až do červené cílové věže. Průhledné věže mohou být na hrací plochu umístěny mnoha různými způsoby, avšak u každé úlohy si budete muset dobře rozmyslet, kam věže umístíte, aby jimi mohla kulička projít až do svého cíle. Šedesátka úloh se stoupající obtížností vám nabízí velkou dávku kreativního stavění, které se odehrává z velké části ve vaší hlavě!

1. Vyberte si jednu z karet s úlohou rozdělených do úrovní od Začátečníka po Experta a připravte věže na hrací desku podle zadání na kartě.

2. Nyní si dobře rozmyslete, kam přidat další věže.

3. Umístěte věže tak, aby kulička mohla projet ze své startovní pozice skrz každou z věží a skončila ve věži cílové. Pokud se vám to podaří, úkol jste splnili a můžete postoupit na další úroveň!

Gravitační bludiště bude především testovat vaši prostorovou představivost, logické myšlení a schopnost hledat řešení. Jakmile zvládnete všechny úlohy, hra nabízí možnost vytvářet si bludiště vlastní a vyrobit tak nové výzvy pro sebe nebo své kamarády!

Kategorie: Hry a hračky

Typ: Logické hry

Počet hráčů: 1

Věk: 8+ (mladší děti se zabaví stavěním bludiště nikoli podle návodu, ale podle řešení na zadní straně karty)

Hra obsahuje:

  • 1 herní deska

  • 10 Gravity Maze věží

  • 3 kuličky

  • 60 karet s úlohami včetně řešení (4 úrovně obtížnosti Začátečník až Expert)

  • pravidla hry

Pravidla hry ke stažení

(http://obchod.corfix.cz/Spolecenske-hry/Logicke-skladacky-a-hlavolamy/ThinkFun/LASER-MAZE-_d36806462_10374.aspx)